Інформаційні ресурси

p 11 42896284

  

 

 

Друзі та партнери

 

 

«Промоція потенціалу Карпат – створення транскордонної промоційної платформи»

У рамках парасолькового  проекту «Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько - українського прикордоння», що фінансувався за кошти Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 Асоціація реалізація мікропроект «Промоція потенціалу Карпат – створення транскордонної промоційної платформи».

Головний партнер: Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», партнер: Асоціація Єврорегіон Карпатський Польща.

Мета мікропроекту: промоція природного та культурного потенціалу території проекту.

Цільова група: представники туристичної галузі.

Термін реалізації проекту:лютий – вересень 2014 року.

Головний партнер парасольково проекту: Асоціація для розвитку і промоції Підкарпаття «Про Карпатія».

У рамках мікропроекту було розроблено веб-сайт як основний інструмент популяризації рекреаційного туризму регіону. Він містить інформацію як про самі  курорти та їх можливості, так і місця розваг та відпочинку, визначні пам'ятки тощо.  Основним інструментом веб-сайту є віртуальні карти (наприклад, медичні, для подорожей, карта курортів тощо).

Також було організовано 2 навчальні візити для туроператорів: 1 – в Україну для польських учасників; 1 – в Польщу для українських учасників. Мета планованих навчальних візитів – презентація туристичних пропозицій на місці, тобто в конкретних туристичних курортах, розташованих у Львівській області та Підкарпатському воєводстві.

З метою популяризації курортів було розроблено друкований каталог, який міститить інформацію як про курортні послуги, так і можливості відпочинку в містах-курортах, можливості проживання, альтернативного до розміщення у традиційних санаторіях, а також про можливості харчування та визначні місця території реалізації проекту та путівник територією українсько-польської частини Карпатського Єврорегіону.

 

 

 

 

Розділи сайту

2010 - 2013 © Єврорегіон "Карпати – Україна"