Інформаційні ресурси

p 11 42896284

  

 

 

Друзі та партнери

 

 

«Розробка інструментів транскордонного співробітництва на базі спільної історично-культурної спадщини Мостиського району Львівської області та Перемишльського повіту Підкарпатського воєводства»

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» реалізувала мікропроекту «Розробка інструментів транскордонного співробітництва на базі спільної історично-культурної спадщини Мостиського району Львівської області та Перемишльського повіту Підкарпатського воєводства».

Мікропроект реалізовувався у рамках парасолькового проекту «Промоція спільної культурно-історичної спадщини Польщі та України – «Фортеці Перемишль», що співфінансується за рахунок коштів Європейського Союзу (Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2007 – 2013).

Партнери проекту - Асоціація для розвитку та промоції Підкарпаття «ПроКарпатія» (Польща) та ЛОГО "Братство магістрів академії державного управління" (Україна).

Головний партнер парасолькового проекту: Асоціація Карпатський Єврорегіон Польща.

Мета проекту - підвищення ефективності політики регіонального розвитку у Мостиському районі Львівської області таПеремишльському повіті Підкарпатського воєводства шляхом формування Програми транскордонної співпраці, Плану її реалізації, інституційного та професійного зміцнення неурядових організацій, органів місцевого самоврядування та організацій громад, а також розробка політики промоції транскордонного регіону зокрема шляхом напрацювання Стратегії промоції мікрорегіону «Фортеці Перемишль».

В рамках проекту  створено транскордонний мікрорегіон «Форти прикордоння», підвищено кваліфікацію 60-ти осіб – представників влади, неурядового сектору, суб’єктів підприємницької діяльності в сфері туристичного маркетингу. Окрім цього, видано трьохмовні (українською, польською та англійською) буклети про мікрорегіон «Форти прикордоння». Результати реалізованого мікропроекту було представлено на завершальній конференції та опубліковано в українсько-польському виданні, яке в подальшому зможе використовуватися у роботі представниками влади, неурядового сектору, а також зацікавленими особами з інших прикордонних територій.

 

 

 

Розділи сайту

2010 - 2013 © Єврорегіон "Карпати – Україна"