Інформаційні ресурси

p 11 42896284

  

 

 

Друзі та партнери

 

 

“Об’єднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області”

Реалізатор проекту: Асоціація органів місцевого самоврядування „Єврорегіон Карпати-Україна”

Грантодавець: Фонд Східна Європа, Інститут Громадянського суспільства, кошти ЄС

Географія проекту: Головецька територіальна громада Старосамбірського району, Чукв’янська територіальна громада Самбірського району, Белзька територіальна громада Сокальського району.

Термін реалізації проекту: друга половина листопада 2015 року – середина вересня 2016 року.

Ціль проекту:  підвищення ефективності процесу об’єднання громад та удосконалення навичок управління місцевим розвитком в нових умовах на території різних за вихідними умовами та потенціалом пілотних громад Львівської області: Головецької, Чуквянської та Белзької. 

Завдання 1: здійснення аналізу потенціалу, бюджету та ресурсів об’єднаних  Головецької, Чукв’янської та Белзької громад.

Очікувані результати: розроблені та представлені широкій громадськості пакети аналітичних документів (Ресурсний потенціал, Бюджет) для трьох пілотних громад слугуватимуть підставою для планування місцевого розвитку, сприятимуть зниженню соціального напруження в громадах, залученню ширшого кола зацікавлених осіб до процесів прийняття рішень.

Завдання 2: планування місцевого розвитку у трьох вибраних громадах за участі широкого кола представників влади, громадськості, експертів  та місцевих лідерів

Очікувані результати:  розроблено планістичні документи, що визначатимуть шляхи розвитку громади з максимальним урахуванням інтересів усіх зацікавлених груп

Завдання 3: здійснення широкої інформаційно-просвітницької кампанії з метою презентації кращих практик для зацікавлених громад Карпатського Єврорегіону

Очікувані результати: результати та методологія, апробована проектом широко використовуються громадами Карпатського Єврорегіону у ході процесу децентралізації.

 

Розділи сайту

2010 - 2013 © Єврорегіон "Карпати – Україна"