Інформаційні ресурси

p 11 42896284

  

 

 

Друзі та партнери

 

 

Проект модернізації медичного обладнання у комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ»

Метою проекту є підвищення якості медичних послуг на території Львівської області для осіб віком до 18 років шляхом модернізації медичного обладнання обласної профільної установи, що надає стаціонарну та консультативно-поліклінічну допомогу дитячому населенню Львівщини. Мету буде досягнено завдяки реалізації наступних завдань: прибдання та встановлення обладнання для відділення анастезіології з ліжками інтенсивної терапії, серед яких 4 монітори вітальних функцій, а також лабораторне обладнання: біохімічний, гематологічний аналізатори та аналізатор газів крові і електролітів та апарат штучної вентиляції легень. Окрім того буде проведено навчання персоналу щодо використання придбаного обладнання. 

Фінансову підтримку проекту у розмірі 1 755,5 тис. гривень надає Уряд Японії в рамках Програми підтримки проектів людської безпеки „КУСАНОНЕ”. Співфінансування проекту у розмірі 178 тис. гривень очікується з обласного бюджету. Грантову угоду  виконавчим директором Асоціації Галиною Литвин і Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі було підписано 15 березня 2016 року у м. Києві.

 

 

Розділи сайту

2010 - 2013 © Єврорегіон "Карпати – Україна"