Інформаційні ресурси

p 11 42896284

 decentralizatsia kurortykarpat

 

 

Друзі та партнери

ERKarpacki

 

 

 

 

Рішення № 5 "Про зміни до Статуту" Друк
Українська Національна Рада Карпатського Єврорегіону
IV засідання
м. Івано-Франківськ                                                                 29 квітня 2009 року
 
№5
РІШЕННЯ
Про зміни до Статуту
Міжрегіональної Асоціації
„Карпатський Єврорегіон”
 
Міжрегіональна Асоціація „Карпатський Єврорегіон” створена у 1993 році на державному рівні за погодженням керівників адміністративно-територіальних одиниць, що входять до нього. З часу створення цієї структури змінилася ситуація у країнах-членах Карпатського Єврорегіону: 4 з 5 стали членами Європейського Союзу, змінилися також і умови транскордонної співпраці в межах Єврорегіону. Востаннє зміни до Статуту МА „Карпатський Єврорегіон” приймалися у 2002 році, ще до розширення ЄС на схід. Це відповідно вимагає перегляду Статуту МА „Карпатський Єврорегіон”, пристосування його до вимог часу, особливо до вимог територіальної співпраці Європейського Союзу та Ради Європи, перетворення його на дієвий інструмент залучення коштів ЄС для розвитку територій Карпат.
У зв’язку з наведеним вище, на підставі п.14.4 Статуту МА „Карпатський Єврорегіон” Українська Національна Рада Карпатського Єврорегіону
ВИРІШИЛА
 
  1. Ініціювати розгляд на 39-му засідання Ради МА „Карпатський Єврорегіон” питання „Про внесення змін до Статуту Міжрегіональної Асоціації „Карпатський Єврорегіон”.
  2. Національному Представництву України в Карпатському Єврорегіоні інформувати про дане рішення усі Національні представництва Карпатського Єврорегіону, зібрати пропозиції змін до Статут та спільно з головою Ради МА „Карпатський Єврорегіон” напрацювати проект нової редакції Статуту з урахуванням пропозицій усіх зацікавлених сторін.
  3. Національному Представництву України в Карпатському Єврорегіоні інформувати Українську Національну Раду Карпатського Єврорегіону про хід виконання рішення у термін до 30 травня 2009 року.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на голову МА „Карпатський Єврорегіон” М. Кічковського.
 
 
Голова Української Національної Ради
Карпатського Єврорегіону                                                                 Ігор ОЛІЙНИК
 

Розділи сайту

2010 - 2013 © Єврорегіон "Карпати – Україна"