Інформаційні ресурси

p 11 42896284

  

 

 

Друзі та партнери

 

 

КОНКУРСНА КОМІСІЯ ЗАТВЕРДИЛА ПРІОРИТЕТИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ МІКРОПРОЕКТІВ НА 2016 РІК

21 січня у Львівській обласній раді пройшло засідання Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016 - 2020 роки.

Головувала на засіданні співголова Конкурсної ради, перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин. Участь в роботі також взяли депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, представники громадських організацій, експерти, ЗМІ, в тому числі Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна».

 

Під час засідання Конкурсна рада розглянула питання, пов'язані із підготовкою до проведення конкурсу у 2016 році.

Зокрема, відповідно до пункту 5 Розділу IV Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки, Конкурсна рада, після обговорення, затвердила такі пріоритети конкурсу на 2016 рік:

1. «Народні доми» – (реконструкція, капітальний ремонт та енергозбереження);

2. «ФАПи, амбулаторії сімейної медицини, центри первинної медико-санітарної допомоги» – (реконструкція та капітальний ремонт);

3. «Освітня галузь» – (реконструкція, капітальний ремонт шкіл, енергозбереження);

4. «ДНЗ» – (реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря);

5. «Вуличне освітлення» – (будівництво, реконструкція та капітальний ремонт);

6. «Інші пріоритети» – (заходи, що не дублюється діючими обласними програмами у 2016 році);

7. «Розробка проектно-кошторисної документації для проектів об'єднаних територіальних громад» – (співфінансування розробки проектно-кошторисної документації для участі в конкурсі Державного фонду регіонального розвитку і проектів, програм міжнародної технічної допомоги, отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад та інше).

Також Конкурсна рада затвердила граничну вартість мікропроекту:для звичайного мікропроекту – до 300 тис. грн., для мікропроекту об'єднаної громади в частині розробки проектно-кошторисної документації – до 400 тис. грн. та граничну субвенцію з обласного бюджету для мікропроекту: для звичайного мікропроекту – до 100 тис. грн. і для мікропроекту об'єднаної громади в частині розробки проектно-кошторисної документації – до 200 тис. грн.

 

Розділи сайту

2010 - 2013 © Єврорегіон "Карпати – Україна"