Інформаційні ресурси

p 11 42896284

  

 

 

Друзі та партнери

 

 

Засідання робочої групи за участю Народних депутатів, представників міністерств, регіональних органів влади та місцевого самоврядування, а також єврорегіонів щодо визначення проблем діяльності єврорегіонів «Карпати» та «Верхній Прут»

У рамках підготовки ініційованих Комітетом з питань європейської інтеграції Верховної Ради України парламентських слухань на тему транскордонного співробітництва як чинника євроінтеграційних процесів, що відбудуться 8 червня цього року, відбулося засідання робочої групи за участю Народних депутатів, представників міністерств, регіональних органів влади та місцевого самоврядування, а також єврорегіонів щодо визначення проблем діяльності єврорегіонів «Карпати» та «Верхній Прут». У ході засідання мала можливість презентувати бачення проблем та перспектив транскордонного співробітництва в рамках Карпатського Єврорегіону Галина Литвин виконавчий директор Аоціації. 


Про рівень зустрічі свідчить присутність на ній віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе. Активну участь у зустрічі взяли преставники Урядового офісу з питань європейської інтеграції, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства інфраструктури
Керівник департаменту в Міністерстві регіонального розвитку Олена Кучеренко акцентувала на потребі залучення єврорегіонів та обласних рад до подачі проектів до Державної програми транскордонного співробітництва до 2020 року. Прикметно, що на зустрічі не було запрошених комітетом представників Мінекономіки та Мінфіну.
Дякую пану Григорію Тімішу за підтримку наших пропозицій та запрошення презентувати Карпатський Єврорегіон у ході парламентських слухань. І величезне дякую пані Оксані Юринець за патронування питання та конкретні кроки до його вирішення (маю на увазі і створення Карпатської парламентської групи, і залучення до підготовки законопроекту з транскордонного співробітництва і за конкретні кроки у вирішенні проблем співфінансування транскордонних проектів.
P.S. З приємного: У ході зустрічі заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька підтвердила готовність вступу Буковини до Асоціації, а розмова з начальником відділу з міжнародних зв’язків Івано-Франківської обласної ради Юрієм Цимбалюком дозволила зідентифікувати перспективи співпраці та реалізації проектів на Прикарпатті.

 

Розділи сайту

2010 - 2013 © Єврорегіон "Карпати – Україна"