Інформаційні ресурси

p 11 42896284

 decentralizatsia kurortykarpat

 

 

Друзі та партнери

ERKarpacki

 

 

 

 

Обговорюємо Європейську Карпатську Стратегію на Економічному форумі в Криниці
Четвер, 07 вересня 2017, 20:21

Голова правління Асоціації "Єврорегіон Карпати – Україна" Олександр Ганущин виступив модератором дискусійної панелі "Європейська Карпатська Стратегія як шанс нової якості транскордонної співпраці" в рамках XXVIІ Економічного форуму в Криниці (Республіка Польща).

Олександр Ганущин як модератор дискусії зосередив увагу учасників на потребі об'єднання зусиль та створення спільної платформи співпраці у Карпатах задля вирішення спільних проблем розвитку та запросив до продовження дискусіі на тему розвитку Карпат під час Форуму місцевого розвитку у Трускавці в червні наступного року.

З приємністю відзначаємо, що Асоціації "Єврорегіон Карпати – Україна" як партнеру дискусії вдалося зібрати поважне представництво - Адама Гамрищака, заступника міністра економічного розвитку Польщі, Іштвана Грежу, уповноваженого офісу Прем'єр-Міністра Угорщини, Геогре Флутура, голову Сучавської районної ради Румунії, Владислава Ортиля, Маршалка Підкарпатського воєводства Польщі, Павла Словіковського, керівника Спільного Технічного Секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020. 

Економічний форум в Криниці є однією з найважливіших міжнародних економічних зустрічей Центральної та Східної Європи. Впродовж трьох днів -  з 5 до 7 вересня – представники бізнесу, влади та громад спілкувалися про проблеми економіки, безпеки та продовження європейської інтеграції.

Світлина від Halyna Lytvyn.Світлина від Halyna Lytvyn.

Світлина від Halyna Lytvyn.

 Під час Форуму Олександр Ганущин на запрошення Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 взяв участь у дискусії "Стагнація чи прогрес? Понад десять років польсько- білорусько-української співпраці на східному кордоні ЄС", де відзначив успіхи Львівщини у програмі 2007-2013, бачення участі у програмі у діючій фінансовій перспективі, плани бюджетної лінійки в державному бюджеті на співфінансування проектів МТД та необхідність збільшення бюджету з огляду на надзвичайно високий рівень зацікавленості у програмі. 

Світлина від Halyna Lytvyn.

 

 

Розділи сайту

2010 - 2013 © Єврорегіон "Карпати – Україна"