Інформаційні ресурси

p 11 42896284

  

 

 

Друзі та партнери

 

 

Зустріч з Надзвичайними і Повноважними Послами країн Вишеградської групи

2 жовтня 2017 року у м. Львові відбулася зустріч з Надзвичайними і Повноважними Послами країн Вишеградської четвірки. «Дуже важливо, що у нас є можливість зустрічати і розмовляти з Послами Вишеградської четвірки. Львівщина сьогодні добре співпрацює з Республікою Польща і таку  співпрацю ми  хотіли б налагодити  і з іншими країнами. Хочу акцентувати на тому, що нас може об’єднувати, це насамперед - розвиток Карпатського регіону. Нам потрібен консенсус в цьому питанні керівників урядів країн, через які пролягають гори Карпати. Такий майданчик для обговорення ми б хотіли створити на Львівщині, це для нас дуже важливо.  Карпати – це те, що може об’єднати нас усіх», - зазначив голова Правління Асоціації "Єврорегіон Карпати-Україна" Олександр Ганущин. 

 

Також Олександр Ганущин запропонував обговорити стратегію розвитку Карпат  на конференції «Карпати: фінансові інструменти підтримки місцевого розвитку та територіального співробітництва», що відбудеться в грудні в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування та 10-ї річниці Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна».

Посли Угорщини, Словацької Республіки, Чеської Республіки та Републіки Польща підтвердили підтримку України на шляху до євроінтеграції та  важливо реалізовувати спільні проекти у межах співробітництва як України із Вишеградською четвіркою, так і на двосторонньому рівні.

 

 

Розділи сайту

2010 - 2013 © Єврорегіон "Карпати – Україна"