Інформаційні ресурси

p 11 42896284

 decentralizatsia kurortykarpat

 

 

Друзі та партнери

ERKarpacki

 

 

 

 

Беремося до роботи відразу - виїзна нарада у рамках підготовки до реалізації проекту «Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні»

21 жовтня було проведено виїзну нараду у рамках підготовки до реалізації проекту «Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні», що реалізовуватиметься Асоціацією Єврорегіон Карпати - Україна в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 за кошти ЄС. 

У партнерстві з Департаментом архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації та парафіями у Мокободах і Голублі (Мазовецьке воєводство Республіки Польща) упродовж двох років плануємо відновити вежу монастиря у Підкамені (Бродівський район), а також реставрувати два об’єкти у Польщі, пристосувати будівлі до виконання функцій центрів паломництва, облаштувати територію навколо об’єктів, розробити та забезпечити промоцію транскордонного паломницького маршруту, підвищити професійний рівень представників органів влади, самоврядування та релігійних громад у питаннях збереження та промоції пам’яток історико-культурної спадщини, провести транскордонну Школу іконопису, провести 6 культурних заходів. Загальний бюджет проекту становить понад 2 млн. Євро. 


Тішить те, що це єдиний із 17 проектів-переможців програми, головним парнером якого є організація з Львівської області. Роботи перед нами чимало, тому не баримося і розпочинаємо вже. Віримо, що у партнерстві з Львівською обласною державною адміністрацією та за підтримки Львівської обласної ради вдасться не лише реалізувати задумане, але і напрацювати дорожню карту з відновлення всього монастирського комплексу, котрий з огляду на давню історію функціонування як паломницького центру має усі шанси стати перлиною релігійного туризму українсько-польського прикордоння.

 

Розділи сайту

2010 - 2013 © Єврорегіон "Карпати – Україна"