Інформаційні ресурси

p 11 42896284

 decentralizatsia kurortykarpat

 

 

Друзі та партнери

ERKarpacki

 

 

 

 

Громадські слухання щодо реалізації проекту "Транскордонний паломницький маршрут, як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні"

ГС1

7 березня 2018 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулись громадські слухання щодо реалізації у Бродівському районі проекту "Транскордонний паломницький маршрут, як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні" в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Найбільш вартісним і складним заходом цього проекту є, звичайно, реставрація вежі монастиря у Підкамені, що на Бродівщині. Але це лише його інвестиційна складова на території Львівщини. З польського боку заплановані реставрація костелу Святої Ядвіги в Мокободах і костелу Різдва Пресвятої Діви Марії в Голублі. 

Протягом двох років буде також проводитись активна робота із релігійними громадами, на території яких є релігійні об’єкти, аби напрацювати загальну концепцію розвитку паломницького туризму в українсько-польському прикордонні. Ми відберемо унікальні пам’ятки, які зможуть стати дестинаціями для паломників на території двох держав, та розробимо інтерактивний сайт, на якому можна буде отримати усю інформацію: як доїхати до цих пам’яток, у які дні їх можна відвідувати, коли відбуваються богослужіння, де і по яких цінах можна переночувати чи навіть заправити автомобіль. Окрім цього, буде організована маса промоційних заходів, щоб якнайбільше туристів дізналися про цей транскордонний паломницький маршрут, одним з яких стане транскордонна школа іконопису.
Як відзначила виконавча директорка Асоціації Галина Литвин, відновивши вежу, монастир у Підкамені стане родзинкою цього майбутнього паломницького маршруту. «Цікаво, що за кілька кілометрів від монастиря знаходиться Почаївська лавра, тому очікується, що в добру погоду з оглядової вежі можна буде її побачити. Загалом ми впевнені, що цей проект стане першим кроком до створення якісних туристичних продуктів для різних цільових груп», – підсумувала Галина Литвин.
Тому слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити найцікавіше!

Переглянути відеопрезентацію

ГС2

ГС3

ГС4

ГС5

ГС6

СВС

 

 

 

 

 

 

 

 

Розділи сайту

2010 - 2013 © Єврорегіон "Карпати – Україна"